Čeština
Konzultace zdarma

O nás

Mé jméno je Jan Prokop rád bych vám vysvětlil příběh BrandElevatoru. 

Co znamená Brand Elevator? 

Tým zkušených specialistů, kteří svou profesi denně pilují. 

V současné chvíli 7 členný tým skládající se z konzultantů, PPCčkařů, SEO specialistů, programátorů a grafiků. 

Díky stovkám kampaní, které jsme postavili, jsem objevili strategie, které fungují.

Ty předáváme dál. 

Co umíme?

Náš tým se zabývá rozvojem malých a středních firem, ale umíme se postarat i o korporátní klientelu.

Ať už potřebujete postavit moderní webové stránky, marketingovou strategii anebo kampaně na netu, jsme tu. 

Bez prázdných keců a slibů.

Přinášíme reálné zkušenosti, které jsme si ověřili na širokém spektru různých firem. 

Často ale vycházíme i z teoretických znalostí z ekonomicky zaměřených škol a kurzů. 

Protože strategie pokus/omyl, je blbost. 

Nastavujeme reálné cíle a děláme vše pro to, aby vám rostla hodnota firmy i zisk.

Přijde vám to málo? Pokračujte ve čtení, ale nejdříve mrkněte na video. 

 


brandelevator_janprokop

Co máme za sebou?  

Jakožto zakladatel BrandElevatoru aktivně tvořím a spravuji PPC kampaně již od roku 2016. Souběžně rozvíjím přívětivost eshopů (UX) a optimalizuji obsah SEO pro vyhledávače. Investovaný rozpočet do kampaní mám již přes 200 000 000 Kč. Za sebou mám mimo jiné také procesové i PPC audity pro malé i velké firmy. 

A všechny zkušenosti, které jsem během té doby získal, předávám kolegům, kteří je využívají v prospěch našich klientů. 

Vzdělání a Certifikáty - netaháme si naše názory z rukávu

Všichni naši členové jsou absolventi ekonomicky zaměřených VŠ.

Ať už se jedná o aplikovanou informatiku, softwarové inženýrství, anebo marketing a finance podniku 

Osobně chci být co nejvíce transparentní, a proto přikládám i svoji "akademickou" kariéru

VŠE - BBA - Bakalářské studium na Podnikohospodářské fakultě se zaměřením na finanční řízení podniků, marketing a management

    - BP na téma "Digital collaboration tools and Operations managment in AHProfi s.r.o."

VŠE - CEMS - Magisterský program zaměřený na mezinárodní management, vedlejší specializace NextGen Consulting

Mistrovství Inbound Marketingu - celodenní školení pro online marketéry pod záštitou VŠE 

Google Skillshop - důkladné testy přímo od Googlu

Digisemestr - Prestižní semestrální studium digitálního marketingu

Nespočet konferencí a webinářů pro markeťáky a konzultanty.. 

 

 Díky kombinaci teoretických a praktických znalostí se pyšníme vysokou efektivitou, spolehlivostí a minimální chybovostí.
Pro konzultaci zdarma nás neváhejte kontaktovat.

Založení Brand Elevatoru

 

Kdo stojí za Brand Elevatorem? 

Prvně jsem se správou eshopu potkal již v roce 2015, kdy jsem začal tvořit popisky a fotky na webu AHProfi.cz. V té době jsem pojem SEO vůbec neznal, ale měl jsem šikovné kolegy, kteří mě do jejich optimalizátorského světa zaučili. Při tvorbě popisků jsme si i vysvětlili důležitost UX (uživatelská přívětivost webu). V té době jsme si nechali od brandelevator_logo_ahprofinejmenované agentury zpracovat detailní UX analýzu, která nám ukázala, kde, jak, a proč naši potenciální zákazníci nenacházejí to, co hledají. Po nutných úpravách tržby eshopu rostly svižným tempem, a proto jsem se rozhodl zkusit rozjet i menší eshop na vlastní pěst.

Vlastní e-shop aneb tohle se nám moc nepovedlo

V roce 2016 jsme s kamarádem vložili své úspory do e-shopu DAKLOS.cz. To bylo poprvé, kdy jsem spustil svou první PPC kampaň v Google Ads a Skliku. E-shop Daklos bohužel vyrostl o moc rychleji, než jsme čekali. Na podzim 2017 jsme ve dvou lidech řídili amatérsky zpracované řešení s obratem v milionech, což pro nás, ve 20 letech, bylo opravdu hrozně peněz. 
Jakmile rostly tržby, chybovost s nimi spojená, také. Kampaně najednou nebyly efektivní! Ono jenom zapnout propagaci za pár tisíc ještě neznamená, že jsme najednou PPC guru, což jsme zjistili až o pár měsíců později. Tento krok nás samozřejmě stál hodně peněz a byl způsobený pouhou nevědomostí. Najednou se nám to jednoduše sypalo pod rukama, jelikož nám chyběla struktura procesů a jasná strategie. brandelevator_rust

Nabírání zkušeností a cenných vědomostí

Během dalšího roku jsem úspěšně prošel předměty jako Provozní management, Marketing MSP, Finance podniku a mnoho dalších přínosných předmětů, které mi otevřely oči a hned jsem viděl, kde ty chyby nastaly. 

"Tady máš tým a chci vidět nárůsty" 

Zanedlouho poté jsem se vrátil do AHProfi. Musím uznat, že pozici marketingového manažera v tak rozmanitém eshopu (přes 20 000 produktů) nebylo vůbec lehké převzít, a proto jsem se rozhodl využít dalšího vzdělávání v oboru online marketingu na kurzech DIGISEMESTR. Tento náročný semestr mi ukázal sílu budování značky eshopu, jelikož konkurenční výhoda ve formě slevy o pár korun již v dnešním maloobchodě nefunguje. Zákazníci chtějí něco více, a proto jsme začali připravovat brandové kampaně. 

Rodinná firma AHProfi  nyní působí i na dalších trzích, hlavně na SK, SI, HU, ale také RO a stále pokračujeme dál. O správně zvolených strategických rozhodnutí svědčí nejenom mizivá fluktuace, ale především průměrný meziroční nárůst tržeb 40% za poslední 2-3 roky, který nás dostal přes 100 mio obratu rychleji, než se čekalo.

Zkušenosti jsem získal i v pražské marketingové agentuře, kde jsem rok pracoval jako projektový manažer / PPC specialista. Během této práce jsem načerpal mnoho zkušeností, za což jsem nesmírně vděčný. Firmám jsem s marketingem a rozvojem webu pomáhal napříč odvětvími, což mi dává unikátní rozhodovací schopnost při tvorbě marketingové strategie pro libovolnou firmu. 

Naše mise a vize

Mise - proč existujeme?
Protože víme, jak firmám nastavit strategii pro nadprůměrný růst. 

Vize - kam směřujeme?
Stát se dlouhodobým partnerem úspěšných společností, které se mohou pyšnit pojmem "LoveBrand".

Hodnoty
Synergie. Transparentnost. Zodpovědnost. 

Vzhledem k evidentnímu růstu eshopů, které jsem za ty roky spoluřídil si dovolím tvrdit, že s naším týmem pomůžeme k vyšší ziskovosti i vaší firmě, jelikož máme ověřené postupy, které se mohou aplikovat na téměř jakýkoliv produkt nebo službu. 

Náš tým

Jan P.

Zakladatel a kapitán lodi jménem Brand Elevator v marketingovém vesmíru. Miluje čísla a čísla milují jeho. Vizionář a neúnavný tahoun.  

 

Lucka V.

SEO padawan a první důstojnice v SEO klanu. Mluví jedině v klíčových slovech, ale jak! Vládne také fotkou, grafikou a textem.

 

Pavel J.

SEO ninja a zakladatel SEO klanu pod vlajkou Brand Elevator. Vyvinul strategii zvanou M.O.P., s jejíž pomocí v budoucnu ovládnete Google.

Petra M.

Mistryně psaného slova. Ctitelka bezchybného pravopisu, dokonalé gramatiky a precizní stylistiky. Míří přímo do černého. A trefuje se do něj.

Radek S.

Čaroděj vysokého stupně grafického a vizuálního zasvěcení. Specializuje se na vytváření poutavých světů a prostředí pro weby a e-shopy.

Lucka B.

Z obyčejných řádků kódu dokáže vykouzlit funkční a elegantní e-shopová řešení. Její dotek promění každý web v jedinečný klenot.

Kristina S.

Brilantně ovládá alchymii správné reklamy. Když potřebujete rychle a účinně krotit PPC kampaně, není povolanější osoby. Zvýší vaše prodeje a konkurenty srazí na kolena.

Janna S.

Podniká dobrodružné výpravy do kreativních grafických prostředí, kde chytá do sítí loga a další komponenty z mozaiky firemní identity. Dokonale rozumí svému řemeslu.

David V.

Jsou vám české kopce a rybníky už malé? Potom nastává jeho čas. Ladně vás převeze do mezinárodních jezer zajímavého businessu. Ostřílený veterán, který ví, co a jak, když to chcete v zahraničí pořádně obchodně roztočit.

Kateřina B.

Na lusknutí prstů generuje lavinu konverzí díky promyšlené sadě reklam v placených kampaních. Má smrtící cit pro detail.

Přednášíme

Zjistit více

Spolupracujeme s těmito firmami

Zobrazit všechny reference