Konzultace zdarma

SEO - optimalizace pro vyhledávače

Co znamená SEO? 

SEO není žádná věda, i tak má ale svá pravidla - přečtěte si náš článek ZDE, který SEO vysvětluje. Ve zkratce se jedná o proces optimalizace vašeho webu pro získání organické návštěvnosti. V češtině se také používá výraz „optimalizace pro vyhledávače“. Cílem SEO je neustálé zvyšování kvality a počtu návštěv webu. SEO se dělí na 2 kategorie. 

Obsahovébrandelevator_seo

Tvoříme poutavý obsah pro potenciální zákazníky dle posledních trendů Google vyhledávače. Díky našemu přístupu k tvorbě textů nás Google více ukazuje, čímž nám generuje návštěvnost organicky. Zároveň pracujeme s analýzou klíčových slov, díky které si rozumíme s algoritmy Googlu, které nás za odměnu tahají nahoru v ve výsledcích vyhledávání. Umíme také pracovat s optimalizací parametrů a hodnot produktů, které jsou nyní nedílnou součástí kvalitně zaindexovaného webu. 

Technické 

Umíme řešit chyby, které hlásí například Google Search Console. Analyzujeme kvalitu indexace webu, použitelnosti stránek, rychlosti načítání a tak dále. Je mnoho faktorů, které mohou snižovat kvalitu vašeho webu a ani o tom nemusíte vědět. 

Doplňkové služby našich zkušených copywriterů

  • Analýza klíčových slov
  • Návody
  • Překlady produktů do SK, DE, ENG, RO, HU, SI atp. 

 

* Povinné položky

* Povinné položky

Napište nám